תקליטן או להקה ? – שאלת השאלות

סיקור מעניין אודות השאלה שבוודאי מעסיקה אתכם כאשר אתם מתכננים חתונה או אירוע כלשהו. ננסה לעשות מעט סדר עבורכם הקוראים

שאלו את עצמכם:
תקליטן או להקה ? מה סיבת ההתלבטות?
סיבה תקציבית ? סיבה עקרונית ?

תקליטן או להקה – מבחינה תקציבית.

לגבי תקציב: יש המעוניינים לשמח את המוזמנים עם להקה לחתונה דתית, אך נמנעים מכך מפני העלות הגבוהה.  אין ספק שעלות תקליטן המגיע לבד , יהיה יותר זול מלהקת חתונות המונה מספר נגנים, ואיש סאונד וציוד יקר בהרבה.

למתלבטים בגלל העלות הגבוהה יותר של להקה, תבינו שההבדל מבחינת המוסיקה הוא משמעותי ביותר. DJ ייתן לכם מענה אם ברצונכם לקבל מסיבה עם אופי של מועדון ריקודים , אם זה טעמכם אל תהססו .

לעומת זאת להקה שמנגנת בכלי נגינה מגוונים, סוחפת ומרקידה הרבה יותר מאשר שירים חסידיים המושמעים ממחשב… ללהקה יש אפשרות לחוש את הקהל בזמן אמת, להגביר ולהנמיך מהירות ולזרום עם הקהל הרבה יותר טוב. להנחות את הערב להשתתף ולשתף עם הקהל !!!!

בנוסף, ללהקה יתרון ענק כגון ליווי החתן והכלה אל החופה, ליווי מוזיקלי של החופה, והובלת הזוג אל חדר הייחוד: מבחינת האווירה, הרגש ורוממות הרוח של כלי הנגינה האותנטיים, והנגנים המלווים ברגל את הזוג אל הרגע הגדול של החופה ובמהלכה, אין מה להשוות לשיר המושמע מדיסק…

תקליטן או להקה – מבחינה עקרונית.
אם אתם חושבים לעצמכם "הלהקה לא יכולה לנגן לנו סגנונות מוזיקה כמו , ים תיכוני , לועזית ועוד ….."  אז…. תרשו לנו להפתיע אתכם ובלי מילים מיותרות , פשוט צפו ב "סרטון " שלנו ותבינו שאיתנו לא תזדקקו לתקליטן !

קחו בחישוב יתרון נוסף בחלק ה"אמנותי" של האירוע, החברים או אפילו החתן והכלה, המכינים שיר והלהקה יכולה ללוות אותם ללא צורך בפלייבק ובהקלטה מראש.

בואו לא נשכח כמה עובדות :
אחת מההוצאות ה"כבדות" הקשורות לחתונה כמו אולם וקייטרינג, עולה בממוצע כשבעים וחמש אלף ש"ח. מבלי לזלזל כמובן בדבר , אף אחד לא יזכור איזה סטייק עסיסי היה באירוע , אלא את השמחה והתרוממות הרוח שהשרתה הלהקה על המוזמנים וכמובן על הזוג והמשפחה!!
תשקלו אולי עדיף לצמצם עלויות בתחום אחר ולא להתפשר על מוזיקה מקורית ומלהיבה שתעשה לכם את האירוע. (רק כדי לחסוך מאות, או אלפים בודדים של שקלים )
בנוסף אנו משתדלים לבוא לקראת הזוגות החדשים אשר אינם יכולים להרשות לעצמם הרכב גדול בעלות יקרה , לקבל הרכב יותר קטן של 3 נגנים וזמר , וזה לא פוגם באיכות המוזיקה כי אנו יודעים וערוכים מקצועית לשמח אתכם גם בהרכב קטן !!!
לסיכום :
כעקרון מוזיקה לחתונה דתית אינה מתאימה לתקלוט בגלל כמה סיבות.
בציבור החילוני, רוב הזוגות משתמשים בשירותי תקליטן לחתונה- זו הנורמה המקובלת,בגלל אופי המוזיקה שמתאים למסיבת מועדון !