קבלת פנים לחתונה או לכל אירוע אחר | להקת הישראלים

קבלת פנים לחתונה הינו השלב בו האורחים שלכם מגיעים, מתוודעים אחד לשני, אוכלים בבר, מדברים ומברכים את ההורים והמשפחה הקרובה. אולי גם אתם מעוניינים שבשלב קבלת הפנים לחתונה שלכם ינגן וינעים את איזור הבר, נגן מעניין, הרכב טריו ג'אז או הרכבים מוסיקליים לאירועים מכל זן שתבחרו.

מוסיקה לאירועים וחתונות היא שתקבע את האווירה הרצויה לכם. אווירה עליזה עם הרכב כלי-זמרים, אווירה נעימה עם הרכב ג'אז, אוירה רומנטית עם כנר בודד, אווירה מרגיעה עם מוסיקת עולם, אווירה קלאסית עם הרכב קלאסי. ניתן לבחור לטעמכם האישי התואם את הרוח והאופי שתרצו להקנות לאירוע שלכם.

קבלת פנים לחתונה או לאירוע שלכם, היא השלב הראשון בערב בו האורחים שלכם סופגים את האווירה – שלמעשה אתם בחרתם. אנו בהלקה, נשמח לעזור ולייעץ לכם לעצב את האווירה הראויה בקבלת הפנים של האירוע שלכם. היא איננה חייבת להיות כרוכה בהרכב מוסיקלי נוסף והוצאה נוספת. כמובן שמהלך כזה נראה יפה ומושקע מאוד אך יש לתכנן תקציב נוסף עבורו. אז בכל מקרה, איזו בחירה שלא תעשו, כן הרכב מוסיקלי, לא הרכב מוסיקלי, סתם מוסיקת רקע, נגן בודד,ממש לא משנה. צוות הלהקה ישמח לעזור למצות כל אפשרות שבחרתם, על מנת שהאווירה של קבלת הפנים שלכם תהיה מושלמת.

צפו בסרטונים

לנוחיותכם, מספר לינקים שימושיים לאתרים בהם תמצאו מידע שיוכל לעזור לכם בתכנון וארגון החתונה שלכם:

אתר מיי דיי   אתר מזל טוב    אתר מתחתנים   אתר חתן כלה    פורום חתונות   אתר כיפה