להקה ישראלית לאירועים מגוונים

וועדי עובדים, בתי ספר, מסיבות מגוונות

להקת הישראלים הינה להקה ישראלית מובילה בתחומה, איכותית ושרותית. מכוונת ישירות לצרכים היעודיים של כל אירוע ואירוע. הלהקה תתאים למעוניינים בלהקה לאירועים עם גוון מסורתי עברי. הלהקה בעלת מנעד רחב ביותר של סגנונות מוסיקליים והינה אחד ההרכבים המוסיקליים המגוונים ביותר שיש. מלהקת גרסאות כיסוי (להקת קאברים) לכל מטרה, דרך להקה לאירוע עסקי או להקה לוועדי עובדים ואפילו נשף. אנו מצעים מבחר רחב ומגוון של סגנונות (סוגות) כגון: מוסיקה ישראלית (כשמנו), מוסיקה מזרחית, מוסיקה ים – תיכונית, מוסקה חסידית, מוסיקה לועזית, להיטי פופ עכשוויים ולהיטים גדולים מעשורים שונים. תוכלו תמיד לבקש (במועד מוקדם ככל האפשר) מאיתנו לבצע שירים מסויימים ואנו נעשה הכל למלא אחר בקשתכם.

בין השירים הנבחרים תוכלו למצוא ביצועים לשירים של:

AVICII , Daft Punk, U2 , Bruno Mars, David Guetta, Calvin Harris, Robbie Williams, Celine Dion, Britney Spears, Maroon 5, Alanis Morissette, Shakira

בין הזמרים הישראלים תוכלו למצוא ברפרטואר שלנו את: צביקה פיק, כוורת, בנזין, שלמה ארצי, מירי מסיקה, שירי מימון, אתניקס 'גידי גוב, אייל גולן, משה פרץ, דודו אהרון ועוד

וכמצופה, להקה ישראלית המופיעה גם ביום העצמאות ומועדי שמחה ישראליים צברים אחרים.

כלהקה ישראלית איכותית אנו נישמע מעולה בכל הרכב מהצנוע ביותר ועד לרחב ביותר. תמיד ניתן להוסיף עוד נגנים או זמרים והכל על מנת שתקבלו את האווירה המתאימה לאירוע במסגרת התקציב הנכונה לכם.

ליווינו לא מעט אמנים לאורך הדרך. אמנים כמו: גד אלבז (לחצו לצפיה), ישי לפידות, האחים פיאמנטה, קובי אפללו (לחצו לצפיה) אריאל זילבר ועוד. הנגנים הינם נגנים מקצועיים לכל עניין ודבר. והעיבודים מהשורה הראשונה. אנו להקה ישראלית מתקדמת המשלבת טכנולוגיה רבה אל תוך ההרכב. דבר המשמר את האיכויות המוסיקליות בכל מצב.

ההופעה שלנו יכולה להיות מגוונת או הומוגנית לפי בקשתכם. סגנון מסויים לכל הערב או לשלב. קאברים לריקודים או רק לרקע. או הופעת רוק של ממש עם שירים ידועים ואף מקוריים.

אנו להקה ישראלית המשלבת בהרכב מגוון עדות, ומגזרים. הזמר שלנו משה מור הינו זמר ואמן בפני עצמו אשר הוציא לאחרונה אלבום מוצלח ושילב בהופעותיו זמרים מפורסמים כמו קובי אפללו ואריאל זילבר.

ניתן להזמין איתנו את מערכות ההגברה והתאורה וניתן בנפרד אולם אנו נתעקש על איש הסאונד הקבוע שלנו על מנת להבטיח תוצאה איכותית כפי שאנו מתחייבים אליה.

לנוחיותכם, מספר לינקים שימושיים לאתרים בהם תמצאו מידע שיוכל לעזור לכם בתכנון וארגון החתונה שלכם:

אתר מיי דיי   אתר מזל טוב    אתר מתחתנים   אתר חתן כלה    פורום חתונות   אתר כיפה