להקת הישראלים לבר  בת מצווה

משפחות רבות מחפשים דרך לחגוג בצורה ייחודית , שמחה ומכובדת את כניסת הנער/ה לגיל מצוות. בכל שמחת בר/בת מצווה / חתונה יש מספר דברים בסיסים:

אולם / גן אירועים, לארח ולהרקיד את המוזמנים ותכנית הכוללת דרשה וברכות, אולי מצגת גם, אבל בוא לא נשכח הכי חשוב, שיהיה שמח!!

על שמחה כהלכתה בבר המצווה של ילדכם, אל תוותרו על מוזיקה חיה ומקפיצה שתיתן לכם חוויה סוחפת לאורחים והחברים לרקוד עם חתן השמחה ותרגש בזמן האוכל.

כבר השקעתם זמן, ואנרגיה וכמובן הרבה כסף בכל הקשור לאולם ולהפקה כולה. אז תנו למקצוענים במוזיקה לסדר לכם את הצד של השמחה, הריקודים והאווירה. יש המסתפקים בתקליטן או נגן יחיד לאירוע. אנו מציעים לכם להשקיע קצת יותר, ולקבל הרבה, הרבה יותר מכך. ( הסבר מפורט ניתן לראות במאמר להקה או תקליטן) אין דומה מוזיקה חיה , עם נגנים שסוחפים את הקהל ומשתלבים באווירה ובתכני הערב, למוזיקה המנוגנת ממחשב! ואין ספק שבזמן הריקודים, להקה עושה שמח ברמה אחרת, ומלהיבה את הרוקדים הרבה יותר מתקליטן. בזמן האחרון נהיה ממש אופנתי להביא אטרקציות לבר/בת מצווה, כגון להטוטן, מעגל מתופפים ועוד…  בזה יש לנו ניסיון רב ונוכל להציע ולעזור לכם בנותני שירותים ואף להמליץ לכם לפי מסגרת תקציבכם מה כדאי ,ומה יתאים לאופי האירוע שלכם !!

אל תשכחו שרוב האנשים אינם נהנים מהמופע, לעתים בלשון המעטה, מכיוון שרובם וגם הילדים כבר ראו בהרבה אירועים אחרים את האטרקציות הללו וכבר פחות מתלהבים, לכן אם אין לכם תקציב לאטרקציות, אנו להקת הישראלים נוכל לפצות במוזיקה טובה ומלהיבה, באווירה נעימה, השמחה והנאת כל המשתתפים מובטחת, ואין צורך באטרקציות נוספות ומיותרות.

בנוסף אנו נותנים לכם שירות יחודי לנו :

הילה מנהלת הלהקה ,תלווה אתכם במהלך האירוע תייעץ ,ותעזור לכם מניסיונה הרב בתחום, ללא עלות כספית נוספת!

20 שנה של ותק אומרים הרבה לכן

להקה איכותית ומנוסה – היא הצלחת האירוע!

בהצלחה ובמזל טוב !

לנוחיותכם, מספר לינקים שימושיים לאתרים בהם תמצאו מידע שיוכל לעזור לכם בתכנון וארגון החתונה שלכם:

אתר מיי דיי   אתר מזל טוב    אתר מתחתנים   אתר חתן כלה    פורום חתונות   אתר כיפה