להקה לחתונה דתית, כיצד לחפש באינטרנט להקה שתתאים לאופי האירוע שלכם?

מאת להקת הישראלים

מזל טוב!! אתם מאורסים ומתכננים חתונה דתית לפי טעמכם? הדבר הראשון בתהליך האירוע הוא "סגירה" של אולם ותאריך, השלב הבא כולל פרטים נוספים וחיוניים. להצלחת חתונה מושקעת ,דרושה עבודת חיפוש וסינון של נותני שירות מתאימים עבורכם. כדאי לבדוק מי ומה מתאים עבורכם, כגון: שמלת כלה, חליפה לחתן, השכרת רכב, מאפרת, צלם, וכמובן להקה לחתונה דתית או להקה לכל אירוע שאת מפיקים.

מה הוא חיפוש נכון של להקה לחתונה דתית או אחרת באינטרנט?

חיפוש נכון מתחיל כמו בכל דבר שמחפשים, בהגדרת מטרות ובמענה לשאלות העולות מתוך הגדרתן. ריכזנו עבורכם לא מעט שאלות שיעזרו לכם להתמקד. ראשית, סכמו בינכם וגבשו את אופי האירוע שלכם ומה אתם מחפשים בלהקה לחתונה. (הגדרת מטרות..) שנית, השאלות הראשונות שיעלו הן: אילו סגנונות מוסיקה תרצו להשמיע בחתונתכם? חסידית בלבד? או ישראלית בלבד? או שילוב של מגוון כמו לועזי וים תיכוני בנוסף.

 • הגדירו את התקציב הריאלי עבור הנושא תוך כדי הבנה מוחשית שהנושא יקבע מאוד את רמת ה"שמח" בערב שלכם.
 • אתם מעוניינים בסגנון שחשוב לכם במיוחד? בדקו כבר בתחילת החיפוש האם התזמורת מנגנת את הסגנון ואיך הביצוע.
 • האם אתם אניני טעם במיוחד וחשוב לכם שהלהקה תנגן שירים ספציפיים? או אולי לא ממש מעניין אתכם הסגנון, העיקר שיהיה מגניב ושמח?
 • האם חשוב לכם שהזמר ינחה, יקפיץ את הקהל ו"ייתן שואו" או שתעדיפו זמר רק ששר את מה שמקובל ?
 • האם חשוב לכם העיבוד של הלהקה והגשת שירים ייחודית?ישנן להקות המשקיעות לא מעט בעיבודים יפים, בעוד להקות חתונה רבות אחרות מעתיקות מהן ומבצעות רפרטואר שירים די מוכר,  עד שאתם יודעים מה השיר הבא שינוגן.
 • האם אתם מעדיפים המלצה מחבר או ע"פ מה שמעגל החברים והמשפחה מכיר? או לבדוק בעצמכם להקה ייחודית לכם?

ובכן, אחרי שליבנתם את הסוגיות ממעל לגבי הלהקה ובאיזה טווח מחירים, עכשיו מתחילה העבודה.

החיים ע"פ גוגל…

אמנם בנאלי, אבל בסיס המידע הרחב בעולם טמון במנוע החיפוש גוגל – google. וכמובן גם חיפוש להקה לחתונה דתית כמשפט חיפוש ימחיש לכם כמה הנושא צפוף. ולכן צריך לדעת איך להשתמש נכון ולחפש להקה לחתונה בגוגל. כשתתחילו להקליד מילת חיפוש הקשורה לנושא, למשל: להקה לחתונה דתית, להקות חסידיות, תזמורת לחתונה,להקות דתיות וכו' לא תצטרכו אפילו לסיים את ההקלדה והביטוי, וכבר גוגל יציע לכם אפשרויות שגולשים רבים מחפשים. כאשר תפתחו את דף החיפוש תראו בדף הראשון מספר להקות התואמות את החיפוש שלכם. מודעות של מפרסמים בתשלום, ישנם גם פורטלים רבים המרכזים מידע אודות חתונה ונותני שירותים הקשורים לחתונה.

צמצום אפשרויות…

הכינו רשימה של להקות שנראות לכם מתאומות, מתוך הדף הראשון והשני בגוגל, היכנסו גם לפורטלים (כגון "אתר מתחתנים" או "אתר מזל טוב") כדי למצוא רעיונות נוספים ללהקות. רישמו פרטים כמו טלפונים או השאירו פרטים על מנת שיחזרו אליכם

 • המלצות על להקות…
 • אל תסתמכו על המלצות כתובות באתר הלהקה, מפני שייתכן שחלקן פיקטיביות
 • בקשו מספרי טלפון של ממליצים שהתחתנו כבר וקיבלו שירות מהלהקה אותה בחרתם
 • מומלץ לשאול גולשים ברשת על הלהקות למשל בפורום למתחתנים דתיים כמו "פורום לקראת חתונה" באתר כיפה, וכמובן בפייסבוק בקבוצות שונות המכילות משתתפים רבים.
 • כדאי ורצוי גם לעשות חיפוש ביוטיוב youtube , שם תמצאו סרטוני וידאו של הלהקות וכן ממליצים, כפי שאנו משתדלים להעלות. כך ניתן להתרשם מהמלצה אמיתית של חתנים וכלות וחוות דעתם.

לאחר כל התהליך, סביר שתגיעו אלינו… 🙂

בין אם אתם ביני"שים, דתל"שים, רל"שים או חפ"שים.  שמחנו לעזור , בתקווה שהמאמר יהיה שימושי לכם, הרבה מזל טוב.

להקת הישראלים! כי ככה מתחתנים!

לנוחיותכם, מספר לינקים שימושיים לאתרים בהם תמצאו מידע שיוכל לעזור לכם בתכנון וארגון החתונה שלכם:

אתר מיי דיי   אתר מזל טוב    אתר מתחתנים   אתר חתן כלה    פורום חתונות   אתר כיפה